Program wydarzeń

  • Inne

Program wydarzeń

SETKI FLAG NA BRÓDNOWSKIM PEKINIE

11.11.2018
Organizator: Rewitalizacja Podwórka Rembielińska

SETKI FLAG NA BRÓDNOWSKIM PEKINIE

11.11.2018 13:00

Organizator: Rewitalizacja Podwórka Rembielińska

11 Listopada, na Warszawskim Bródnie, na największym budynku na całym Targówku mieszkańcy wywieszą setki polskich flag w swoich oknach by uczcić 100 lat naszej Niepodległości.

Chcemy w ten sposób, sąsiedzko i w miłej atmosferze cieszyć się Niepodległością. Mieszkańcy, którzy wyrażą chęć uczestniczenia w tym wydarzeniu otrzymają od organizatorów Polską flagę.

Dla najmłodszych uczestników wydarzenia przygotowane będą animacje i konkursy z nagrodami.

Jednostka Strzelecka nr 1920 Warszawa – Targówek im. Bitwy Warszawskiej 1920r. zaprezentuje ceremonię składania flagi Państwowej i postępowania z symbolami narodowymi. Dla uczestników zapewnimy ciepłą herbatę i poczęstunek.

Budynek na którym zawisną flagi, bródnowski „Pekin” przy ulicy Rembielińskiej to największy blok mieszkalny na Warszawskim Targówku. Ma ponad 340 metrów długości, 4 adresy, 836 mieszkań i tysiące okien. Wydarzenie to może stać się to przyczyną do ciekawej rywalizacji wśród mieszkańców Warszawy i sympatycznej tradycji wspólnego świętowania Niepodległości.

Początek imprezy: godzina 13:00

Miejsce: Skwer przed budynkiem Bazyliańska 18/Rembielińska 19, od strony skrzyżowania ulicy Rembielińskiej i Bazyliańskiej

Więcej informacji: www.facebook.com/rembielinska