Program wydarzeń

  • Spotkanie
  • Książka

Program wydarzeń

SPOTKANIE AUTORSKIE Z NATALIĄ FIEDORCZUK

14.06.2018
Organizator: Bemowskie Centrum Kultury

SPOTKANIE AUTORSKIE Z NATALIĄ FIEDORCZUK

14.06.2018 19:00

Organizator: Bemowskie Centrum Kultury

Pierwsza powieść Natalii Fiedorczuk pt. „Jak pokochać centra handlowe" była objawieniem literackim, „Ulga" będzie wstrząsem. Jej nowa książka jest jak huragan, który zbiera wszystko po drodze, zostawiając niepokojącą ciszę. O „Uldze” z Natalią Fiedorczuk porozmawiają Justyna Suchecka i Natalia Szostak z Krótkiej przerwy.

Spotkanie jest częścią cyklu spotkań z pisarkami w ramach „Warszawy, stolicy wolności”, czyli obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości oraz 100-lecia przyznania kobietom praw wyborczych.


Natalia Fiedorczuk
ur. 1984., pisarka, wokalistka i animatorka kultury, jest również producentką muzyczną i autorką muzyki ilustracyjnej – do „Pinokia” i „Dybuka” Anny Smolar oraz do filmu „Mów mi Marianna” Karoliny Bielawskiej. Wydała dwie solowe płyty jako Nathalie and The Loners. W 2012 r. nakładem Fundacji Bęc Zmiana ukazała się jej książka „Wynajęcie” poruszająca problem rynku mieszkaniowego i estetyki mieszkalnictwa w Polsce. Za debiutancką powieść „Jak pokochać centra handlowe” otrzymała m.in. nagrodę Paszport POLITYKI.